Pages

Wednesday, 1 June 2011

Lekcje Makijażu - sezon letni!


Lekcje makijażu - Warszawa i Krakow!

Od 28 czerwca będę przebywała w Warszawie i w lipcu w Krakowie  - skontaktuj się ze mna jeśli jesteś zainteresowana lekcją makijażu lub makijażem na specjalne okazje!


Kiedy ostatni raz, czytając magazyny mody, wpatrywałaś się w kolorowe makijaże sezonu i pomyślałaś - ’Wypróbuję to na sobie...’? ale nigdy nie miałaś odwagi na śmiałe makijaże, bądź nie wiedziałaś jak się do tego zabrać...?
Nie ma na co marnować czasu! 

Przyjdź na jedną z moich Lekcji Makijażu instruktażowego, weź ze sobą swoją kosmetyczkę i wraz z moją pomocą zadecydujesz, czy już czas na to, byś zaopatrzyła się w nowy podkład (może udało ci się już zasmakować kilku promieni słonecznych i ten podkład który masz,  jest za jasny), a może dobierzemy nowe cienie do powiek? Albo zdecydujesz się na inną, mocniejszą szminkę, po wypróbowaniu kilku odcieni z mojego kuferka...?

Zaproś również swoje przyjaciółki i w małej grupie i relaksyjnej atmosferze, przedstawię Wam nowe trendy w make-upie, nauczę Was jak wykonać poprawny makijaż na dzień i wieczór lub specjalną okazję. Zademonstruję aplikację makijażu, krok po kroku - więc nawet jeśli nigdy się nie malowałaś, pomogę Ci szybko opanować techniki profesjonalnej aplikacji make-upu.

Za jedyne 75zl od osoby w 2-3 godziny lekcji w grupie,  lub za 100zl indywidualnie, nauczysz się podkreślać swoje walory i tuszować niedoskonałości.

Skontaktuj się ze mną jak szybciej i ustalimy datę na Twoją Lekcję Piękności!

charismaticmakeup@gmail.com


************************************************************


1 Czerwca 2011


Drogie Panie,
powróciłam dziś do Londynu, po kilku tygodniach spędzonych w Krakowie, ledwo rozpakowałam walizy i już pakuję się od nowa... przygotowuję mój makijażowy kuferek na jutrzejszy pokaz mody w Brighton, cudownym miasteczku nad morzem!
http://www.brightonfashionweek.co.uk/


Będę tam pracowała do niedzieli, tak więc, dopiero od 7 czerwca jestem dostępna w Londynie i zacznę wtedy organizować warsztaty i prywatne lekcje makijażu.


Moj krotki reportaz z BFW na stronie 16 w Nowym Czasie http://www.nowyczas.co.uk/wydania/168/start.html


Już po weekendzie pojawią się nowe daty i miejsce warsztatów. Zapraszam!
charismaticmakeup@gmail.com
07999 423 556No comments:

Post a Comment