Pages

Sunday, 29 November 2015

Perfekcyjny Makijaż Ślubny - Rzym


W tym wyjątkowym dniu,  uwaga wszystkich skierowana jest na Pannę Młodą. 
Upewnij się że wyglądasz zmysłowo i olśniewająco!
W dzień ślubu wszystko musi być perfekcyjne! Również Twoj makijaż ślubny, ktory powinien być wykonany technikami, gwarantującymi dobry wygląd przez wiele godzin, zarówno w świetle naturalnym, jak i sztucznym. Powinien także dobrze się prezentować w obiektywie aparatu fotograficznego. dlatego też, jeżeli chcemy, aby na naszych pamiątkowych zdjęciach wyglądać wyjątkowo, lepiej wybrać się do profesjonalnej makijazystki lub skorzystać z wielu rad i konsultacji.
Perfekcyjny makijaż ślubny dodaje całej oprawie elegancji.  Makijaż panny młodej powinien być delikatny, ma on za zadanie w dyskretny, subtelny sposób podkreślić rysy twarzy i wyeksponować jej piękno, a z drugiej strony ukryć niedoskonałości takie jak; przebarwienia, sińce pod oczami, wypryski (które często pojawiają się na twarzy w najmniej oczekiwanym momencie!)

Pamiętaj, że nawet najlepszy makijaż nie spełni swojego zadania, jeśli skóra nie zostanie wcześniej odpowiednio przygotowana. Należy usunąć martwe komórki naskórka – polecam peeling enzymatyczny, który powinnaś zastosować dwa dni przed ślubem. Następnym krokiem jest maseczka – odpowiednio dobrana, idealnie regeneruje i odżywiaja skórę. Pamiętaj o codziennym nawilażaniu kremami! Nie zapominajmy o ustach – jeśli są one spierzchnięte, również trzeba je nawilżać, proponuję w przeddzień ślubu nałożyć tradycyjną maseczkę z miodu- płynny miód zostaw na ustach przez 10 minut, potem poprostu słodko się obliż!

Zrobienie efektownego makijażu ślubnego, który podkreśli urodę Panny Młodej to wielka sztuka. 
Osiągnięcie dobrych efektów to praca osoby zawodowo zajmującej się tego rodzaju wyzwaniami.

Jeśli jednak przyjdzie Ci samej zająć się tym ważnym zadaniem, przeczytaj jak wygląda cały proces robienia makijażu na mym poprzednim blogu
w którym również doradzam jakich produktów użyć, oraz obejrzyj sesję którą przeprowadziłam dla strony internetowej weselinka.pl


Powodzenia!

No comments:

Post a Comment